• Przechowalnia 0
 • 1x12 SM/HD Nylon 40mm Heavy MET

  42,19 zł
  Producent: CARLISLE
  Produkt dostępny (20 szt.)

  Ilość:szt.

  Nazwa SEMI-PNEUMATIC
  O Carlise Wiodący amerykański koncern założony w 1917 roku przez Charlesa S. Moomy w Carlisle w Pensylwanii. Carlisle Tire and Rubber Company stał się jednym z największych producentów opon specjalistycznych. Zatrudnia ponad 4000 pracowników na całym świecie i produkuje wysokiej jakości opony, dętki i kółka do kosiarek, wózków golfowych, przyczep, pojazdów terenowych oraz innych pojazdów specjalistycznych. Firma Carlisle jest najczęstszą marką opon używaną przez producentów maszyn rolniczych i ogrodowych do pierwszego montażu.
  Magazyn M23
  Rozmiar 1x12
  Producent CARLISLE
  Kod producenta 70702
  Identyfikator opona przemysłowa
  Typ Przemysłowe
  Sezon letnie
  Tabela 1x12
  Opis Opony semi-pneumatic są oponami formowanymi z gęstej,odpornej na uszkodzenia gumy o kształcie torusa z pustą przestrzenią w środku której znajduje się powietrze. Nie ma możliwości pompowania tych opon. Użyta konstrukcja sprawia,że są one niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia, a zarazem stosunkowo lekkie, a przede wszystkim są bezobsługowe. Najczęstsze ich zastosowanie to : wózki inwalidzkie, kosiarki i taczki. Mogą one być też używane w zastosowaniach przemysłowych. Opony te często są sprzedawane jako kompletne koło (opona plus felga). Carlise jest wiodącym producentem tego typu opon.
  Waga 5
  Objętość 0,02
  EAN 5999110803869
  Szerokość całkowita [mm] 25
  Wysokość całkowita [mm] 305
  Gwarancja
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.