• Przechowalnia 0
 • Opony całoroczne GREEN-Max

  Prezentujemy cieszące się coraz większą popularnością w Polsce opony wielosezonowe marki Linglong.  GREEN-Max AllSeason to opona wielosezonowa zapewniająca komfort, kontrolę i trakcję w zmiennych warunkach pogodowych przez cały rok.
  Nowoczesny jodełkowy bieżnik, bardzo dobrze przenosi siłę napędową i zapewnia doskonałą przyczepność na suchej, mokrej i zaśnieżonej nawierzchni.
  Powierzchnia bieżnika z kanałami skierowanymi za zewnątrz, sprawnie odprowadzają wodę i błoto poza powierzchnię styku opony z podłożem. Specjalnie dobrana mieszanka gumowa, dobrze znosząca niską temperaturę, zmniejsza opory toczenia i znakomicie poprawia sterowność przez cały rok. GREEN-Max AllSeason posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snowflake wymagany przez Unię Europejską) oznaczający, że opona ma zarówno odpowiedni do warunków bieżnik, skład i twardość mieszaki gumowej. W ofercie dużo popularnych rozmiarów z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

  Posiadamy wiele rozmiarów tych opon. W rozmiarach od 13" do 17".
  Pełna oferta dostępna tutaj: Green-Max AllSeasons
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.