• Przechowalnia 0
 • Strona głównaOponyOpony do samochodów 4x4 i SUVCałoroczne 4x4, SUV 18"RADAR LT285/60R18 RENEGADE RT+ 118/115Q #E 3PMSF POR RANCCN0333

  RADAR LT285/60R18 RENEGADE RT+ 118/115Q #E 3PMSF POR RANCCN0333

  859,41 zł
  Producent: RADAR
  Produkt dostępny (11 szt.)

  Ilość:szt.

  Nazwa RENEGADE RT+
  Wysokość całkowita [mm] 805
  Rant ochronny Tak
  ZDJĘCIA
  Szerokość całkowita [mm] 292
  Data dostawy 2021-06-18
  Magazyn M23
  Test RENEGADE RT+
  O oponie RADAR Renegade RT+ to kolejna nowość w naszej ofercie. Nowa gama opon typu RT (Rugged Terrain), łączy zalety opon A/T i M/T. RADAR Renegade RT+ oferuje świetną wytrzymałość i sprawność w terenie oraz optymalną kontrolę, efektywność i obniżony poziom hałasu na drodze utwardzonej. Opona ma przy tym atrakcyjny, agresywny wygląd. Zoptymalizowane rozmiary i kształty klocków bieżnika, ze zróżnicowanymi, bocznymi rowkami i ukośnymi lamelami, zapewniają doskonałą przyczepność w różnorodnych warunkach terenowych. Solidna 3-warstwowa konstrukcja zmniejsza ryzyko uszkodzeń i zapewnia wyjątkową trakcję w terenie. Centralna część bieżnika opony, z szeroką kostką, pomaga lepiej rozłożyć obciążenie. Sprzyja to równomiernemu zużyciu bieżnika, wydłużając jego żywotność. W oponie RADAR Renegade RT+ zastosowano zaawansowaną technologię samooczyszczania i ochrony przed kamieniami (Stone Ejector), minimalizując możliwość ich zakleszczania w rowkach bieżnika i dodatkowo chroniąc oponę przed uszkodzeniem. W ofercie dużo popularnych rozmiarów. Doskonały stosunek jakości do ceny. Gwarancja jakości RADAR.
  Opis produktu RADAR Renegade RT+ to kolejna nowość w naszej ofercie. Nowa gama opon typu RT (Rugged Terrain), łączy zalety opon A/T i M/T. RADAR Renegade RT+ oferuje świetną wytrzymałość  i sprawność w terenie oraz optymalną kontrolę, efektywność i obniżony poziom hałasu na drodze utwardzonej. Opona ma przy tym atrakcyjny, agresywny wygląd. Zoptymalizowane rozmiary i kształty klocków bieżnika, ze zróżnicowanymi, bocznymi rowkami i ukośnymi lamelami, zapewniają doskonałą przyczepność w różnorodnych warunkach terenowych. Solidna 3-warstwowa konstrukcja zmniejsza ryzyko uszkodzeń i zapewnia wyjątkową trakcję w terenie. Centralna część bieżnika opony, z szeroką kostką, pomaga lepiej rozłożyć obciążenie. Sprzyja to równomiernemu zużyciu bieżnika, wydłużając jego żywotność. W oponie RADAR Renegade RT+ zastosowano zaawansowaną technologię samooczyszczania i ochrony przed kamieniami (Stone Ejector), minimalizując możliwość ich zakleszczania w rowkach bieżnika i dodatkowo chroniąc oponę przed uszkodzeniem. W ofercie dużo popularnych rozmiarów. Doskonały stosunek jakości do ceny. Gwarancja jakości RADAR.
  Rozmiar 285/60-18
  Indeks prędkości Q
  Indeks nośności 118/115
  Rozmiar felgi 18
  Szerokość 285
  Wysokość 60
  Producent RADAR
  Kod producenta RANCCN0333
  Identyfikator opona terenowa
  Typ samochody terenowe, SUV, Pickup
  Sezon całoroczne
  Tabela 285/60R18
  Opis Proffesional Off Road (POR)
  Waga 22,44
  Objętość 0,143
  EAN 8886459595999
  Głębokość bieżnika [mm] 13,0
  M+S/3PMSF M+S, 3PMSF
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.