• Przechowalnia 0
 • Strona głównaOponyOpony rolniczo-przemysłoweRolniczo-przemysłowe 14"WANDA P6027 2.75-14 4PR TT niebrudząca, non marking

  WANDA P6027 2.75-14 4PR TT niebrudząca, non marking

  37,60 zł
  Producent: WANDA/JOURNEY
  Produkt dostępny (50 szt.)

  Ilość:szt.

  Nazwa P6027
  Opis opona niebrudząca
  Data dostawy 2021-02-05
  Magazyn M23
  Indeks prędkości M
  Rozmiar 2.75-14
  Indeks nośności 35
  Rozmiar felgi 14
  EAN 6973033763300
  Szerokość 2.75
  Producent WANDA
  Kod producenta WAI4275P6027
  Identyfikator opona przemysłowa
  Typ Przemysłowe
  Sezon letnie
  Tabela 2.75-14
  Waga 2,00
  Objętość 0,007
  Głębokość bieżnika [mm] 4,6
  Szerokość całkowita [mm] 70
  Wysokość całkowita [mm] 502
  O WANDA Firma oponiarska Tianjin Wanda Tyre Group Co., Ltd. powstała w 1988 roku, założona przez Geng YunShun. Produkuje szeroki asortyment opon: rowerowe, motocyklowe, skuterowe, przemysłowe, rolnicze, ogrodnicze, gokartowe i samochodowe. Dzięki ciężkiej pracy, innowacji i dobrej reputacji, Wanda stała się jednym z największych chińskich producentów opon. Firma Wanda stale podnosi jakość swoich produktów, dostosowując się do rosnących wymagań swoich klientów na całym świecie. Firma działa w skali globalnej. Opony WANDA posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i stanowią atrakcyjne uzupełnienie oferty profesjonalnych sprzedawców opon na całym świecie.
  Gwarancja
  O JOURNEY Producentem opon Journey jest firma Tianjin Wanda Tyre Group Co., Ltd. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w 1988 roku założona przez Geng YunShun w Tianjin. Jest ona zaangażowana w produkcję opon rowerowych, motocyklowych i opon specjalnych. Dzięki ciężkiej pracy, innowacji i dobrej reputacji, Wanda stała się jedną z największych firm produkującą opony w Chinach dostosowując jakość produktów do wymagań klientów w skali globalnej. Opony JOURNEY posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i są atrakcyjnym uzupełnieniem oferty opon.
  Zalecenia montażu opon quadowych Przed montażem opon prosimy zapoznać się z plikiem Zalecenia przy montażu opon quadowych. Znajduje się on tutaj.
  O firmie Firma oponiarska Tianjin Wanda Tyre Group Co., Ltd. powstała w 1988 roku, założona przez Geng YunShun. Produkuje szeroki asortyment opon: rowerowe, motocyklowe, skuterowe, przemysłowe, rolnicze, ogrodnicze, gokartowe i samochodowe. Dzięki ciężkiej pracy, innowacji i dobrej reputacji, Wanda stała się jednym z największych chińskich producentów opon. Firma Wanda stale podnosi jakość swoich produktów, dostosowując się do rosnących wymagań swoich klientów na całym świecie. Firma działa w skali globalnej. Opony WANDA posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i stanowią atrakcyjne uzupełnienie oferty profesjonalnych sprzedawców opon na całym świecie.
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.