• Przechowalnia 0
 • WANDA WR080 145/80R13 79N XL #E

  119,06 zł
  Producent: WANDA
  Produkt niedostępny

  Zapytaj o produkt

  Identyfikator opona letnia
  Nazwa WR080
  GWARANCJA
  O firmie Firma oponiarska Tianjin Wanda Tyre Group Co., Ltd. powstała w 1988 roku, założona przez Geng YunShun. Produkuje szeroki asortyment opon: rowerowe, motocyklowe, skuterowe, przemysłowe, rolnicze, ogrodnicze, gokartowe i samochodowe. Dzięki ciężkiej pracy, innowacji i dobrej reputacji, Wanda stała się jednym z największych chińskich producentów opon. Firma Wanda stale podnosi jakość swoich produktów, dostosowując się do rosnących wymagań swoich klientów na całym świecie. Firma działa w skali globalnej. Opony WANDA posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i stanowią atrakcyjne uzupełnienie oferty profesjonalnych sprzedawców opon na całym świecie.
  Głębokość bieżnika [mm] 6,0
  O JOURNEY Producentem opon Journey jest firma Tianjin Wanda Tyre Group Co., Ltd. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w 1988 roku założona przez Geng YunShun w Tianjin. Jest ona zaangażowana w produkcję opon rowerowych, motocyklowych i opon specjalnych. Dzięki ciężkiej pracy, innowacji i dobrej reputacji, Wanda stała się jedną z największych firm produkującą opony w Chinach dostosowując jakość produktów do wymagań klientów w skali globalnej. Opony JOURNEY posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i są atrakcyjnym uzupełnieniem oferty opon.
  Wysokość całkowita [mm] 562
  Szerokość całkowita [mm] 145
  Magazyn M23
  Trudne warunki ośnieżania Nie
  Nowe opory toczenia D
  Przyczepność na lodzie Nie
  Wersja nośności XL
  Link do bazy EPREL https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/tyres/538446
  EAN 6973033763928
  Rozmiar 145/80-13
  Zalecenia montażu opon quadowych Przed montażem opon prosimy zapoznać się z plikiem Zalecenia przy montażu opon quadowych. Znajduje się on tutaj.
  Rozpoczęcie produkcji 26/20
  Nowe hamowanie na mokrym D
  Klasa opony C1
  Indeks prędkości N
  Zakończenie produkcji -
  Nowy symbol hałasu B
  Nowy kod producenta 0025V00-WR080
  Indeks nośności 79
  Nowy poziom hałasu 70
  Kod EPREL 538446
  Rozmiar felgi 13
  Szerokość 145
  Wysokość 80
  Producent WANDA
  Kod producenta WAI314580WR00
  Typ samochody dostawcze
  Sezon letnie
  Tabela 145/80R13
  Opis opony dedykowane do przyczep i lawet
  Waga 5,25
  Objętość 0,036
  Opory toczenia E
  Hamowanie na mokrym E
  Poziom hałasu 70
  Symbol hałasu ))
  O WANDA Firma oponiarska Tianjin Wanda Tyre Group Co., Ltd. powstała w 1988 roku, założona przez Geng YunShun. Produkuje szeroki asortyment opon: rowerowe, motocyklowe, skuterowe, przemysłowe, rolnicze, ogrodnicze, gokartowe i samochodowe. Dzięki ciężkiej pracy, innowacji i dobrej reputacji, Wanda stała się jednym z największych chińskich producentów opon. Firma Wanda stale podnosi jakość swoich produktów, dostosowując się do rosnących wymagań swoich klientów na całym świecie. Firma działa w skali globalnej. Opony WANDA posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i stanowią atrakcyjne uzupełnienie oferty profesjonalnych sprzedawców opon na całym świecie.
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.