• Przechowalnia 0
 • WANDA WR080 195/70R14 96N TL #E

  217,27 zł
  Producent: WANDA
  Produkt niedostępny

  Zapytaj o produkt

  GWARANCJA
  Magazyn M23
  Wysokość 70
  EAN 6973033763898
  Trudne warunki ośnieżania Nie
  Zakończenie produkcji -
  Nowe opory toczenia D
  Klasa opony C1
  Przyczepność na lodzie Nie
  Wersja nośności XL
  Link do bazy EPREL https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/tyres/538594
  Zalecenia montażu opon quadowych Przed montażem opon prosimy zapoznać się z plikiem Zalecenia przy montażu opon quadowych. Znajduje się on tutaj.
  Nazwa WR080
  Identyfikator opona letnia
  Rozpoczęcie produkcji 26/20
  Nowe hamowanie na mokrym D
  Nowy kod producenta 0026V00-WR080
  O JOURNEY Producentem opon Journey jest firma Tianjin Wanda Tyre Group Co., Ltd. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w 1988 roku założona przez Geng YunShun w Tianjin. Jest ona zaangażowana w produkcję opon rowerowych, motocyklowych i opon specjalnych. Dzięki ciężkiej pracy, innowacji i dobrej reputacji, Wanda stała się jedną z największych firm produkującą opony w Chinach dostosowując jakość produktów do wymagań klientów w skali globalnej. Opony JOURNEY posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i są atrakcyjnym uzupełnieniem oferty opon.
  Rozmiar 195/70-14
  Nowy symbol hałasu B
  Kod EPREL 538594
  O WANDA Firma oponiarska Tianjin Wanda Tyre Group Co., Ltd. powstała w 1988 roku, założona przez Geng YunShun. Produkuje szeroki asortyment opon: rowerowe, motocyklowe, skuterowe, przemysłowe, rolnicze, ogrodnicze, gokartowe i samochodowe. Dzięki ciężkiej pracy, innowacji i dobrej reputacji, Wanda stała się jednym z największych chińskich producentów opon. Firma Wanda stale podnosi jakość swoich produktów, dostosowując się do rosnących wymagań swoich klientów na całym świecie. Firma działa w skali globalnej. Opony WANDA posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i stanowią atrakcyjne uzupełnienie oferty profesjonalnych sprzedawców opon na całym świecie.
  Indeks prędkości N
  Nowy poziom hałasu 71
  Indeks nośności 96
  Rozmiar felgi 14
  Szerokość 195
  Producent WANDA
  Kod producenta WAI419570WR80
  Typ samochody dostawcze
  Sezon letnie
  Tabela 195/70R14
  Waga 10,1
  Objętość 0,06
  Opory toczenia E
  Hamowanie na mokrym E
  Poziom hałasu 72
  Symbol hałasu ))
  Głębokość bieżnika [mm] 8,5
  Szerokość całkowita [mm] 177
  Wysokość całkowita [mm] 636
  O firmie Firma oponiarska Tianjin Wanda Tyre Group Co., Ltd. powstała w 1988 roku, założona przez Geng YunShun. Produkuje szeroki asortyment opon: rowerowe, motocyklowe, skuterowe, przemysłowe, rolnicze, ogrodnicze, gokartowe i samochodowe. Dzięki ciężkiej pracy, innowacji i dobrej reputacji, Wanda stała się jednym z największych chińskich producentów opon. Firma Wanda stale podnosi jakość swoich produktów, dostosowując się do rosnących wymagań swoich klientów na całym świecie. Firma działa w skali globalnej. Opony WANDA posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i stanowią atrakcyjne uzupełnienie oferty profesjonalnych sprzedawców opon na całym świecie.
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.