• Przechowalnia 0
 • CARLISLE 12x5-4 2PR TL NHS 5116021 Turf Pro

  76,10 zł
  Producent: CARLISLE
  Produkt dostępny (50 szt.)

  Ilość:szt.

  Nazwa Turf Pro
  Identyfikator opona przemysłowa
  Wysokość 12
  Indeks prędkości A3
  Magazyn M23
  O ITP

  ITP jest częścią koncernu Carlisle Tire & Wheel Company z USA, której historia sięga aż 1917 roku! Wtedy to Charles S. Moomy utworzył zaopatrującą klientów w dętki firmę Carlisle Tire and Rubber Company w Carlisle w Pensylwanii. Od tego czasu powstał olbrzymi koncern, który produkuje opony, dętki, koła (felgi) i inne elementy gumowe (np. świetne paski zębate CARLISLE).
  Opis produktu Opona CARLISLE TURF PRO jest oponą przeznaczoną do użytku w kosiarkach przydomowych, wózkach golfowych i innych lekkich pojazdach użytkowych. Nowoczesna konstrukcja bieżnika zapewnia doskonałą przyczepność i stabilność na powierzchniach trawnikowych, ogrodowych i golfowych. Opona CARLISLE TURF PRO jest wykonana z wytrzymałej mieszanki gumowej, która gwarantuje długi okres eksploatacji i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Opona CARLISLE TURF PRO ma konstrukcję bezdętkową (TL), co oznacza, że nie wymaga użycia dętki przy montażu na feldze. Gwarancja jakości Carlisle.
  Rozmiar 12x5-4
  Głębokość bieżnika [mm] 3,2
  Zalecenia montażu opon quadowych Przed montażem opon prosimy zapoznać się z plikiem Zalecenia przy montażu opon quadowych. Znajduje się on tutaj.
  Tabela doboru opon ITP
  Indeks nośności 38
  Rozmiar felgi 4
  Szerokość 5
  Producent CARLISLE
  Kod producenta 5116021
  Typ Przemysłowe
  Sezon letnie
  Tabela 12x5-4
  Waga 1,76
  Objętość 0,009
  EAN 5999110804255
  Szerokość całkowita [mm] 114
  Wysokość całkowita [mm] 292
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.