• Przechowalnia 0
 • CARLISLE 4.10-4 2PR TL NHS 5170041 Snow Hog

  48,07 zł
  Producent: CARLISLE
  Produkt dostępny (50 szt.)

  Ilość:szt.

  Nazwa Snow Hog
  Identyfikator opona przemysłowa
  Indeks prędkości A3
  Magazyn M23
  O ITP

  ITP jest częścią koncernu Carlisle Tire & Wheel Company z USA, której historia sięga aż 1917 roku! Wtedy to Charles S. Moomy utworzył zaopatrującą klientów w dętki firmę Carlisle Tire and Rubber Company w Carlisle w Pensylwanii. Od tego czasu powstał olbrzymi koncern, który produkuje opony, dętki, koła (felgi) i inne elementy gumowe (np. świetne paski zębate CARLISLE).
  Opis produktu Opona przemysłowa Carlisle Snow Hog to opona przeznaczona do użytku w warunkach śniegowych i lodowych. Swoje zastosowanie znajdzie w różnego rodzaju sprzęcie, takim jak odśnieżarki, zamiatarki śniegu i pojazdy użytkowe. Agresywny wzór bieżnika z głębokimi klockami i szerokimi rowkami, gwarantuje optymalną przyczepność w śniegu i na lodzie, zapewniając doskonałą stabilność na śliskich powierzchniach. Charakterystyczny wzór bieżnika opony pozwala skutecznie odprowadzać śnieg i błoto z powierzchni kontaktu, zmniejszając ryzyko poślizgu i poprawiając wydajność w zimowych warunkach. Carlisle Snow Hog została wykonana z wytrzymałych materiałów i zaprojektowana tak, aby wytrzymać surowe warunki zimowego użytkowania. Jej solidna konstrukcja pomaga odpierać przebicia i uszkodzenia spowodowane lodem, zanieczyszczeniami i nierówną powierzchnią. Mieszanka gumowa została skonstruowana w taki sposób, aby pozostać elastyczną i utrzymywać przyczepność nawet w bardzo niskich temperaturach, zapewniając spójną wydajność w zimowych warunkach. Doskonały stosunek jakości do ceny. Gwarancja jakości Carlisle.
  Rozmiar 4.10-4
  Głębokość bieżnika [mm] 10,3
  Zalecenia montażu opon quadowych Przed montażem opon prosimy zapoznać się z plikiem Zalecenia przy montażu opon quadowych. Znajduje się on tutaj.
  Tabela doboru opon ITP
  Indeks nośności 29
  ZDJĘCIA
  Rozmiar felgi 4
  Szerokość 4.10
  Producent CARLISLE
  Kod producenta 5170041
  Typ Przemysłowe
  Sezon zimowe
  Tabela 4.10-4
  Waga 1,26
  Objętość 0,0061
  EAN 5999110803043
  Szerokość całkowita [mm] 94
  Wysokość całkowita [mm] 278
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.