• Przechowalnia 0
 • Strona głównaOponyOpony do samochodów 4x4 i SUVOpony 4x4 i SUV 18"RADAR 35x12.50R18LT RENEGADE RT+ 123K 10PR #E POR RND0039

  RADAR 35x12.50R18LT RENEGADE RT+ 123K 10PR #E POR RND0039

  965,40 zł
  Producent: RADAR
  Produkt dostępny (28 szt.)

  Ilość:szt.

  Głębokość bieżnika 15,0
  Nazwa RENEGADE RT+
  M+S/3PMSF M+S
  Szerokość bieżnika [mm] 318
  Wysokość całkowita [mm] 883
  Rant ochronny Tak
  Szerokość całkowita [mm] 318
  ZDJĘCIA
  Magazyn M24
  Test RENEGADE RT+
  O oponie RADAR Renegade RT+ to kolejna nowość w naszej ofercie. Nowa gama opon typu RT (Rugged Terrain), łączy zalety opon A/T i M/T. RADAR Renegade RT+ oferuje świetną wytrzymałość i sprawność w terenie oraz optymalną kontrolę, efektywność i obniżony poziom hałasu na drodze utwardzonej. Opona ma przy tym atrakcyjny, agresywny wygląd. Zoptymalizowane rozmiary i kształty klocków bieżnika, ze zróżnicowanymi, bocznymi rowkami i ukośnymi lamelami, zapewniają doskonałą przyczepność w różnorodnych warunkach terenowych. Solidna 3-warstwowa konstrukcja zmniejsza ryzyko uszkodzeń i zapewnia wyjątkową trakcję w terenie. Centralna część bieżnika opony, z szeroką kostką, pomaga lepiej rozłożyć obciążenie. Sprzyja to równomiernemu zużyciu bieżnika, wydłużając jego żywotność. W oponie RADAR Renegade RT+ zastosowano zaawansowaną technologię samooczyszczania i ochrony przed kamieniami (Stone Ejector), minimalizując możliwość ich zakleszczania w rowkach bieżnika i dodatkowo chroniąc oponę przed uszkodzeniem. W ofercie dużo popularnych rozmiarów. Doskonały stosunek jakości do ceny. Gwarancja jakości RADAR.
  Opis produktu RADAR Renegade RT+ to kolejna nowość w naszej ofercie. Nowa gama opon typu RT (Rugged Terrain), łączy zalety opon A/T i M/T. RADAR Renegade RT+ oferuje świetną wytrzymałość  i sprawność w terenie oraz optymalną kontrolę, efektywność i obniżony poziom hałasu na drodze utwardzonej. Opona ma przy tym atrakcyjny, agresywny wygląd. Zoptymalizowane rozmiary i kształty klocków bieżnika, ze zróżnicowanymi, bocznymi rowkami i ukośnymi lamelami, zapewniają doskonałą przyczepność w różnorodnych warunkach terenowych. Solidna 3-warstwowa konstrukcja zmniejsza ryzyko uszkodzeń i zapewnia wyjątkową trakcję w terenie. Centralna część bieżnika opony, z szeroką kostką, pomaga lepiej rozłożyć obciążenie. Sprzyja to równomiernemu zużyciu bieżnika, wydłużając jego żywotność. W oponie RADAR Renegade RT+ zastosowano zaawansowaną technologię samooczyszczania i ochrony przed kamieniami (Stone Ejector), minimalizując możliwość ich zakleszczania w rowkach bieżnika i dodatkowo chroniąc oponę przed uszkodzeniem. W ofercie dużo popularnych rozmiarów. Doskonały stosunek jakości do ceny. Gwarancja jakości RADAR.
  Rozmiar 35X12.50-18
  Indeks prędkości K
  Indeks nośności 123
  Rozmiar felgi 18
  Szerokość 12.50
  Wysokość 35
  Producent RADAR
  Kod producenta RND0039
  Identyfikator opona terenowa
  Typ samochody terenowe, SUV, Pickup
  Sezon letnie
  Tabela 35x12.50R18
  Opis Proffesional Off Road (POR)
  Waga 32,06
  Objętość 0,197
  EAN 8886459524425
  Gwarancja Opony RADAR objęte są dwuletnią gwarancją jakości.
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.