• Przechowalnia 0
 • Strona głównaOponyOpony do samochodów 4x4 i SUVOpony 4x4 i SUV 17"RADAR 37x12.50R17LT RENEGADE RT+ 131K #E POR RND0095

  RADAR 37x12.50R17LT RENEGADE RT+ 131K #E POR RND0095

  946,15 zł
  Producent: RADAR
  Produkt dostępny (50 szt.)

  Ilość:szt.

  Nazwa RENEGADE RT+
  Głębokość bieżnika [mm] 16,0
  Szerokość bieżnika [mm] 318
  Wysokość całkowita [mm] 934
  Rant ochronny Tak
  Szerokość całkowita [mm] 318
  ZDJĘCIA
  Magazyn M27
  Test RENEGADE RT+
  O oponie RADAR Renegade RT+ to kolejna nowość w naszej ofercie. Nowa gama opon typu RT (Rugged Terrain), łączy zalety opon A/T i M/T. RADAR Renegade RT+ oferuje świetną wytrzymałość i sprawność w terenie oraz optymalną kontrolę, efektywność i obniżony poziom hałasu na drodze utwardzonej. Opona ma przy tym atrakcyjny, agresywny wygląd. Zoptymalizowane rozmiary i kształty klocków bieżnika, ze zróżnicowanymi, bocznymi rowkami i ukośnymi lamelami, zapewniają doskonałą przyczepność w różnorodnych warunkach terenowych. Solidna 3-warstwowa konstrukcja zmniejsza ryzyko uszkodzeń i zapewnia wyjątkową trakcję w terenie. Centralna część bieżnika opony, z szeroką kostką, pomaga lepiej rozłożyć obciążenie. Sprzyja to równomiernemu zużyciu bieżnika, wydłużając jego żywotność. W oponie RADAR Renegade RT+ zastosowano zaawansowaną technologię samooczyszczania i ochrony przed kamieniami (Stone Ejector), minimalizując możliwość ich zakleszczania w rowkach bieżnika i dodatkowo chroniąc oponę przed uszkodzeniem. W ofercie dużo popularnych rozmiarów. Doskonały stosunek jakości do ceny. Gwarancja jakości RADAR.
  Opis produktu RADAR Renegade RT+ to kolejna nowość w naszej ofercie. Nowa gama opon typu RT (Rugged Terrain), łączy zalety opon A/T i M/T. RADAR Renegade RT+ oferuje świetną wytrzymałość  i sprawność w terenie oraz optymalną kontrolę, efektywność i obniżony poziom hałasu na drodze utwardzonej. Opona ma przy tym atrakcyjny, agresywny wygląd. Zoptymalizowane rozmiary i kształty klocków bieżnika, ze zróżnicowanymi, bocznymi rowkami i ukośnymi lamelami, zapewniają doskonałą przyczepność w różnorodnych warunkach terenowych. Solidna 3-warstwowa konstrukcja zmniejsza ryzyko uszkodzeń i zapewnia wyjątkową trakcję w terenie. Centralna część bieżnika opony, z szeroką kostką, pomaga lepiej rozłożyć obciążenie. Sprzyja to równomiernemu zużyciu bieżnika, wydłużając jego żywotność. W oponie RADAR Renegade RT+ zastosowano zaawansowaną technologię samooczyszczania i ochrony przed kamieniami (Stone Ejector), minimalizując możliwość ich zakleszczania w rowkach bieżnika i dodatkowo chroniąc oponę przed uszkodzeniem. W ofercie dużo popularnych rozmiarów. Doskonały stosunek jakości do ceny. Gwarancja jakości RADAR.
  Rozmiar 37X12.50-17
  M+S/3PMSF M+S
  Indeks prędkości K
  Indeks nośności 131
  Rozmiar felgi 17
  Szerokość 12.50
  Wysokość 37
  Producent RADAR
  Kod producenta RND0095
  Identyfikator opona terenowa
  Typ samochody terenowe, SUV, Pickup
  Sezon letnie
  Tabela 37x12.50R17
  Opis Proffesional Off Road (POR)
  Waga 33,88
  Objętość 0,220
  EAN 8886459536640
  Gwarancja Opony RADAR objęte są dwuletnią gwarancją jakości.
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.