• Przechowalnia 0
 • Strona głównaOponyOpony do samochodów 4x4 i SUVOpony 4x4 i SUV 18"RADAR 37x13.50R18LT RENEGADE RT+ 124K #E POR RANCCN0012

  RADAR 37x13.50R18LT RENEGADE RT+ 124K #E POR RANCCN0012

  1 318,43 zł
  Producent: RADAR
  Produkt dostępny (17 szt.)

  Ilość:szt.

  Głębokość bieżnika 16,0
  Nazwa RENEGADE RT+
  M+S/3PMSF M+S
  Szerokość bieżnika [mm] 345
  Wysokość całkowita [mm] 934
  Rant ochronny Tak
  Szerokość całkowita [mm] 345
  ZDJĘCIA
  Data dostawy 2021-05-27
  Magazyn M24
  Test RENEGADE RT+
  O oponie RADAR Renegade RT+ to kolejna nowość w naszej ofercie. Nowa gama opon typu RT (Rugged Terrain), łączy zalety opon A/T i M/T. RADAR Renegade RT+ oferuje świetną wytrzymałość i sprawność w terenie oraz optymalną kontrolę, efektywność i obniżony poziom hałasu na drodze utwardzonej. Opona ma przy tym atrakcyjny, agresywny wygląd. Zoptymalizowane rozmiary i kształty klocków bieżnika, ze zróżnicowanymi, bocznymi rowkami i ukośnymi lamelami, zapewniają doskonałą przyczepność w różnorodnych warunkach terenowych. Solidna 3-warstwowa konstrukcja zmniejsza ryzyko uszkodzeń i zapewnia wyjątkową trakcję w terenie. Centralna część bieżnika opony, z szeroką kostką, pomaga lepiej rozłożyć obciążenie. Sprzyja to równomiernemu zużyciu bieżnika, wydłużając jego żywotność. W oponie RADAR Renegade RT+ zastosowano zaawansowaną technologię samooczyszczania i ochrony przed kamieniami (Stone Ejector), minimalizując możliwość ich zakleszczania w rowkach bieżnika i dodatkowo chroniąc oponę przed uszkodzeniem. W ofercie dużo popularnych rozmiarów. Doskonały stosunek jakości do ceny. Gwarancja jakości RADAR.
  Opis produktu RADAR Renegade RT+ to kolejna nowość w naszej ofercie. Nowa gama opon typu RT (Rugged Terrain), łączy zalety opon A/T i M/T. RADAR Renegade RT+ oferuje świetną wytrzymałość  i sprawność w terenie oraz optymalną kontrolę, efektywność i obniżony poziom hałasu na drodze utwardzonej. Opona ma przy tym atrakcyjny, agresywny wygląd. Zoptymalizowane rozmiary i kształty klocków bieżnika, ze zróżnicowanymi, bocznymi rowkami i ukośnymi lamelami, zapewniają doskonałą przyczepność w różnorodnych warunkach terenowych. Solidna 3-warstwowa konstrukcja zmniejsza ryzyko uszkodzeń i zapewnia wyjątkową trakcję w terenie. Centralna część bieżnika opony, z szeroką kostką, pomaga lepiej rozłożyć obciążenie. Sprzyja to równomiernemu zużyciu bieżnika, wydłużając jego żywotność. W oponie RADAR Renegade RT+ zastosowano zaawansowaną technologię samooczyszczania i ochrony przed kamieniami (Stone Ejector), minimalizując możliwość ich zakleszczania w rowkach bieżnika i dodatkowo chroniąc oponę przed uszkodzeniem. W ofercie dużo popularnych rozmiarów. Doskonały stosunek jakości do ceny. Gwarancja jakości RADAR.
  Rozmiar 37x13.50-18
  Indeks prędkości K
  Indeks nośności 124
  Rozmiar felgi 18
  Szerokość 13.50
  Wysokość 37
  Producent RADAR
  Kod producenta RANCCN0012
  Identyfikator opona terenowa
  Typ samochody terenowe, SUV, Pickup
  Sezon letnie
  Tabela 37x13.50R18
  Opis Proffesional Off Road (POR)
  Waga 37,24
  Objętość 0,238
  EAN 8886459541705
  Gwarancja Opony RADAR objęte są dwuletnią gwarancją jakości.
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.