• Przechowalnia 0
 • Strona głównaOponyOpony do samochodów 4x4 i SUVOpony 4x4 i SUV 22"RADAR LT285/50R22 RENEGADE RT+ 121/118Q #E M+S POR RND0145

  RADAR LT285/50R22 RENEGADE RT+ 121/118Q #E M+S POR RND0145

  972,01 zł
  Producent: RADAR
  Produkt dostępny (10 szt.)

  Ilość:szt.

  Nazwa RENEGADE RT+
  Głębokość bieżnika 13,0
  Wysokość całkowita [mm] 845
  M+S/3PMSF M+S
  Rant ochronny Tak
  Szerokość całkowita [mm] 297
  ZDJĘCIA
  Data dostawy 2021-03-24
  Magazyn M24
  Test RENEGADE RT+
  O oponie RADAR Renegade RT+ to kolejna nowość w naszej ofercie. Nowa gama opon typu RT (Rugged Terrain), łączy zalety opon A/T i M/T. RADAR Renegade RT+ oferuje świetną wytrzymałość i sprawność w terenie oraz optymalną kontrolę, efektywność i obniżony poziom hałasu na drodze utwardzonej. Opona ma przy tym atrakcyjny, agresywny wygląd. Zoptymalizowane rozmiary i kształty klocków bieżnika, ze zróżnicowanymi, bocznymi rowkami i ukośnymi lamelami, zapewniają doskonałą przyczepność w różnorodnych warunkach terenowych. Solidna 3-warstwowa konstrukcja zmniejsza ryzyko uszkodzeń i zapewnia wyjątkową trakcję w terenie. Centralna część bieżnika opony, z szeroką kostką, pomaga lepiej rozłożyć obciążenie. Sprzyja to równomiernemu zużyciu bieżnika, wydłużając jego żywotność. W oponie RADAR Renegade RT+ zastosowano zaawansowaną technologię samooczyszczania i ochrony przed kamieniami (Stone Ejector), minimalizując możliwość ich zakleszczania w rowkach bieżnika i dodatkowo chroniąc oponę przed uszkodzeniem. W ofercie dużo popularnych rozmiarów. Doskonały stosunek jakości do ceny. Gwarancja jakości RADAR.
  Opis produktu RADAR Renegade RT+ to kolejna nowość w naszej ofercie. Nowa gama opon typu RT (Rugged Terrain), łączy zalety opon A/T i M/T. RADAR Renegade RT+ oferuje świetną wytrzymałość  i sprawność w terenie oraz optymalną kontrolę, efektywność i obniżony poziom hałasu na drodze utwardzonej. Opona ma przy tym atrakcyjny, agresywny wygląd. Zoptymalizowane rozmiary i kształty klocków bieżnika, ze zróżnicowanymi, bocznymi rowkami i ukośnymi lamelami, zapewniają doskonałą przyczepność w różnorodnych warunkach terenowych. Solidna 3-warstwowa konstrukcja zmniejsza ryzyko uszkodzeń i zapewnia wyjątkową trakcję w terenie. Centralna część bieżnika opony, z szeroką kostką, pomaga lepiej rozłożyć obciążenie. Sprzyja to równomiernemu zużyciu bieżnika, wydłużając jego żywotność. W oponie RADAR Renegade RT+ zastosowano zaawansowaną technologię samooczyszczania i ochrony przed kamieniami (Stone Ejector), minimalizując możliwość ich zakleszczania w rowkach bieżnika i dodatkowo chroniąc oponę przed uszkodzeniem. W ofercie dużo popularnych rozmiarów. Doskonały stosunek jakości do ceny. Gwarancja jakości RADAR.
  Rozmiar 285/50-22
  Indeks prędkości Q
  Indeks nośności 121/118
  Rozmiar felgi 22
  Szerokość 285
  Wysokość 50
  Producent RADAR
  Kod producenta RND0145
  Identyfikator opona terenowa
  Typ samochody terenowe, SUV, Pickup
  Sezon letnie
  Tabela 285/50R22
  Opis Proffesional Off Road (POR)
  Waga 27,01
  Objętość 0,159
  EAN 8886459538842
  Gwarancja Opony RADAR objęte są dwuletnią gwarancją jakości.
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.